Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 26 березня 2013 р.

Таки-так: "Росіянам необхідно змінити свідомість"

Заступник голови комісії РПЦ з питань сім'ї запропонував ввести в школах предмет про сенс життя. Священик наголосив, що "російським людям необхідно змінити свідомість". Протоієрей Димитрій Смирнов заявив про це в ході лекції у Північному державному медичному університеті. "Гарні алгебра з геометрією, хороші й географія з біологією, хороша і російська література - але головної проблеми вони не вирішують", - вважає священик.

 "Потрібно змінити сенс життя та його напрямок", - заявив Смирнов. На думку протоієрея, саме гонитва за помилковими цілями призвела до того, що в Росії "люди в основному похмурі й нещасні". Як основні напрямки розвитку отець Димитрій назвав усвідомлення відповідальності перед Богом і людьми, а також виконання Божої волі. 

Протоієрей Димитрій Смирнов був включений до складу комісії з питань сім'ї та захисту материнства в березні 2013 року. До цього він був главою синодального відділу із взаємодії зі збройними силами та правоохоронними органами. Раніше Смирнов запропонував повернути в Росії податок на бездітність, що існував у СРСР.