Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 27 березня 2013 р.

Із території Лаври вивезено 1,3 тис тонн снігу

Із території Києво-Печерської лаври вивезено 1,3 тис. тонн снігу. Зокрема, як повідомили УНІАН у прес-службі ПАТ “Київенерго”, наразі працівники компанії проводять роботи із розчищення території Ближніх печер святої Успенської Києво-Печерської Лаври. Щоб запобігти паводку, який може завдати шкоди Ближнім печерам, спецтехніка «Київенерго» вивезла з території Лаври 1,2 тис. тонн снігу, починаючи з 26 березня, поінформували в прес-службі.

Крім того, ліквідовувати наслідки стихії допомагають Києво-Печерській лаврі і працівники «Київводоканалу», повідомили УНІАН у прес-службі цієї компанії. Зокрема, підприємство організувало прибирання та вивезення снігу з території Лаври.

Із території Лаври вивезено 1,3 тис тонн снігу
Щоб не перешкоджати руху транспорту, важка спецтехніка «Київводоканалу» - два екскаватори та два самоскиди - працювала в нічний час, з першої до п’ятої години ранку. Загалом було вивезено 100 тонн снігу, поінформували в прес-службі підприємства. Сьогодні «Київводоканал» продовжить роботи з розчистки території Лаври, йдеться в повідомленні.