Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 28 березня 2013 р.

Добрий архіпастир: єпископ підвозив людей до метро

Один з київських вікарних єпископів УПЦ (МП) на своїй машині підбирав на зупинках людей, що мерзнули в очікуванні громадського транспорту, та підвозив їх до метро. Про це розповідає "Релігія в Україні" з посиланням на опублікований на сайті "Православ'я в Україні" репортаж про сильний снігопад у Києві.

"Відкриваються двері машини і дивна людина в підряснику запитує: кому до метро? Бажаючі - всі. В салон завантажується чотири людини. Така ж розвозка - від метро тих, хто в таку заметіль йде провідати родичів в розташовану неподалік лікарню ...", - - пише православний сайт, не називаючи імені єпископа.

Окрім того, деякі храми столиці надавали допомогу постраждалим від негоди. Так, в храмі в ім'я святителя Спиридона Тримифунтського на Борщагівці - в районі, де через негоду практично не ходить громадський транспорт, віруючі, які приїхали на авто, підбирають і розвозять після служби своїх пішохідних побратимів, в тому числі священнослужителів.  

А в м. Гостомеля Київської області прихожани церкви в ім'я святого пророка Іллі та апостола Андрія Первозванного, що на в'їзді до Києва, годували, гріли і поїли чаєм людей, що в заторах простояли всю ніч.