Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 7 березня 2013 р.

У Трускавці буде 12-метрова статуя Христа. Фото

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з  посиланням на Українські Новини, місті Трускавець на Гошевській горі, планують установити скульптуру Ісуса Христа. Це питання на своєму засіданні 28 лютого розглянув Виконавчий комітет Трускавецької міськради. Своїм рішенням міськрада рекомендувала міськраді визначити територію під скульптуру, передбачити земельну ділянку.

Ініціатор встановлення фігури місцевий житель Ігор Кісак повідомив, що скульптура буде точною копією відомої в усьому світі фігури Христа в Ріо-де-Жанейро. Загальна висота скульптури буде 12 метрів: висота фігури Христа - дев'ять метрів, висота постаменту - три метри. Встановлена вона буде також на горі.

Зі слів ініціатора, цю ідею він виношував кілька років і за цей час заручався підтримкою Церкви й жителів Трускавця. Здалеку фігура буде нагадувати хрест. Кіcак проти того, щоб гроші на спорудження збирали із шухлядками по церквах, щоб потім ніхто не обвинуватив ініціаторів у шахрайстві.

"Усе буде прозоро. Буде відкрито рахунок, на який будуть надходити кошти. Нарешті, є фізичні особи, які готові профінансувати певні види робіт", - сказав він.

Також Кісак сподівається, що спорудження статуї Ісуса Христа буде не тільки трускавецьким проектом, але й проектом Львівської області, що теж долучиться до фінансування всіх робіт.