Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 19 березня 2013 р.

Лист з-за грат: Юлія Тимошенко привітала Папу


Колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко написала листа новообраному Папі Римському Франциску. "Дозвольте від усієї душі привітати Вас з обранням на Престол Святого Петра в Римі. Переконана, що Ви станете тим світовим релігійним лідером, який буде сприяти виведенню людства з духовної кризи, згуртуванню всіх християн в братерській любові. Бажаю, щоб Господь Бог щедро наділив Вас здоров'ям і силами для здійснення цієї надзвичайно відповідальної місії перед Церквою і людьми", - цитує лист Тимошенко сайт Батьківщини.

Екс-прем'єр також нагадала, що в Україні дуже поважають одного з його попередників - Папу Іоанна Павла II. "Папа Іоанн Павло II своїм високим авторитетом і натхненними закликами зробив важливий внесок у повалення людиноненависницької комуністичної імперії. Але і сьогодні на території колишнього СРСР, в інших куточках планети ростуть авторитарні режими, знищуються права людини, насаджується страх, здійснюється жорстоке насильство. Сподіваюся, що Вам вдасться допомогти подоланню ненависті і несправедливості у світі, наблизити людство до світла християнських заповідей миру, добра і справедливості", - заявила Тимошенко.

Вона також зазначила, що їй добре відома принциповість у питаннях віри і виняткова особиста скромність нового понтифіка. "Було б добре, якби ці Ваші риси стали прикладом для наслідування багатьма нинішніми лідерами, щоб всі політики належно усвідомили свій обов'язок служіння людям і не засмучували Бога гонитвою за розкішшю і збагаченням за рахунок зубожіння своїх співгромадян. Бажаю Вам, Святіший Отець, міцного здоров'я, натхнення та успіхів у Вашому служінні. Прошу Вас молитися за український народ і нашу державу", - йдеться в листі екс-прем'єра.