Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 21 березня 2013 р.

Не судіть, щоб вас не судили: Марію Псалті виправдано

Як повідомляє  репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", сорока дев'ятьма голосами проти чотирьох Ареопаг (Верховний суд Греції) прийняв рішення не припиняти повноваження члена апеляційного суду Марії Псалті, що проходила обвинуваченої у справі Ватопедського афонського монастиря. Дев'ять років тому пані Псалті, будучи головою суду першої інстанції округу Родопі, розглядала справу про майновий статус прибережних земельних ділянок біля озера Вістоніда. Згодом вона була звинувачена в процесуальних порушеннях, розкритті таємниці судового процесу та перевищенні посадових повноважень.

Разом з насельниками Ватопедського монастиря ігуменом Єфремом і ченцем Арсенієм Марія Псалті була засуджена Апеляційним Судом Фракії до шестимісячного тюремного ув'язнення з відстрочкою. Згодом вона була двічі виправдана колегією у кримінальних справах Ареопагу Греції.

Не судіть, щоб вас не судили: Марію Псалті виправдано
Тепер, після того? як з пані Псалті знято і звинувачення в службовій невідповідності, вона повністю реабілітована у справі Ватопедського монастиря і відновлена в своїх повноваженнях.