Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 4 березня 2013 р.

Турки платитимуть православним священикам зарплату

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква", Міністерство освіти і релігійних справ Туреччини змінило законодавство щодо грецького православного духовенства. Новий закон вступив в дію з 1 березня 2013 року. Відтепер, православне духовенство на території Туреччини, духовно підлегле Константинопольському Патріархату, матеріально залежатиме від держави. Всі ієреї будуть призначатися в греко-православні парафії Керівником відомства релігійних справ Туреччини за згодою пятичленной комісії, що складається з представника Міністерства закордонних справ Туреччини, представника Міністерства внутрішніх справ і трьох православних богословів. 

У зв'язку з цим рішенням подячні телеграми турецькому уряду направили грецькі партії «Нова Демократія», ПАСОК, «Незалежні греки» і «Золота Зоря», передає агентство «Ромфея».
Турки платитимуть православним священикам зарплату
Однак, агентство «Амен» повідомило, що Міністерство закордонних справ Греції спростувало відомості про прийняття нового закону Туреччини про призначення священиків у православні парафії країни.