Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 22 березня 2013 р.

Не вкради: затримали викрадача ікон. Відео

На Полтавщині затримали викрадача ікон. У Кременчуці місцевий молодик вирішив підзаробити, поцупивши образи із недобудованої церкви. Втім, продати святині, одна з яких була датована 18-м століттям, не зміг. Допоміг упіймати злодія водій таксі. Таксист одразу зауважив підозрілу поведінку молодика. Той постійно смикався й загалом мав підозрілий вигляд. Коли ж із його пакета випала ікона, водій вирішив зателефонувати на 102. Ігор Пищик, таксист: - У него был подозрительный свёрток в руках. Вместо одежды было завёрнуто что то. Ну и когда я привёз его по месту жительства, у него выпала икона с этого свёртка. Ну, я сразу же позвонил в милицию.

Наступного дня до міліції звернувся настоятель парафії церкви Миколи Чудотворця й повідомив, що з недобудованої каплички вкрали образи й іншу церковну атрибутику. За кілька годин злодія затримали. У нього вилучили викрадені речі. - Я проник незаконно на территорию церкви и вынес от туда иконы. Семейные проблемы. Мать очень сильно болеет раком.

За незаконне проникнення в чуже приміщення й крадіжку проти зловмисника порушили кримінальну справу. Тепер 23-річний хлопець від 3 до 6 років може провести за ґратами. Автор: Володимир Мельник. Оператори: Володимир Непийпиво, Костянтин Худолій. Перший Національний.