Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 11 квітня 2013 р.

Порноактриси розсердилися на Ватиканських пустунів

Після того, як Ватикан спіймали на завантаженні порнофільмів, зірки дорослого кіно звинуватили католицьких священиків у лицемірстві і крадіжці їхнього інтелектуального майна. Як повідомляє The Huffington Post, порноактриса Лія Лексіс переконана, що фільми, в яких вона знімається, не для всіх. І священнослужителі входять до осіб, яким не можна дивитися відверті стрічки. "Зірок порно завжди засуджували за їхню роботу. Особливо негативне ставлення було з боку християн і католицької церкви. Але всі ми прекрасно знаємо, що всі дивляться порно. І цей скандал ще раз підтверджує, що абсолютно всі дивляться доросле кіно", - переконана Лексіс.

Але найбільше зірку дорослого кіно обурило, що у Ватикані не придбали, а скачали з піратських торрентів її фільми. "Вони завантажили фільми з торрентів, а не купили їх. Тобто, це була крадіжка, яка, чесно кажучи, мене вразила найбільше", - додала Лексіс. У свою чергу порноактриса Тіфані Стар, яка зібралася змінити стать, зізналася, що популярність її фільмів у Ватикані в неї викликає неоднозначні відчуття.  

"З одного боку я проти піратства, але, чесно кажучи, я вражена", - каже Стар. Інша зірка дорослого кіно Шона Шоу побачила у скандалі знак, що віруючим не потрібно соромитися сексуальності. "Релігійні люди теж дивляться порно. Я думаю, це послання всім вірянам, що не треба соромитися своїх природних бажань", - вважає Шоу.