Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 19 квітня 2013 р.

У Франції заарештовують нормальних людей. Фото

Більше 70 учасників акції протесту проти наміру французької влади узаконити одностатеві шлюби арештовані в Парижі після спроби розбити табір біля будівлі нижньої палати парламенту Франції. Як повідомляє Reuters, в акції взяли участь сотні католиків, консерваторів, мусульман nf євангелbстів. Закон про легалізацію шлюбів геїв і лесбіянок буде розглянуто нижньою палатою в основному читанні 23 квітня, на кілька тижнів раніше, ніж планувалося спочатку. Верхня палата французького парламенту прийняла законопроект минулого тижня.

Громадянин Франції Франк Телле був затриманий поліцією під час пікніка в Люксембурзькому саду в Парижі. Причиною затримання стала його футболка, на якій зображена традиційна сім'я: батьки, що тримаються за руки і двоє дітей, пише Le Figaro. Після допиту, що тривав близько години, в поліції заявили, що носіння футболки з подібним зображенням є «аморальним». Справа в тому, що такі ж футболки одягали учасники демонстрації, що протестували проти легалізації одностатевих "шлюбів".


Поліцейські вирішили, що затриманий ними чоловік є учасником незаконних протестів. Затримані учасники акції звинувачуються в "образі" почуттів сексуальних меншин, що карається штрафом у кілька тисяч євро. Le Figaro наводить такі слова Франка: "Якщо одне зображення сім'ї на футболці вже є аморальним, то що зроблять з тим, хто завтра захоче пройтися по вулиці зі своєю дитиною, тримаючи її за руку?".