Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 3 квітня 2013 р.

Як "архангел" пограбував банк і роздав гроші людям

У Сімферополі чоловік, який представився «архангелом Михаїлом», пограбував одне з відділень «Укрсиббанку». Про це з посиланням на головне управління МВС у Криму пише «Центр журналістських розслідувань». Злочин було скоєно ще 1 квітня, проте подробиці стали відомі тільки зараз. За даними міліції, зловмисник зайшовши в банк запитав у співробітниці чи багато грошей знаходиться в касі. Вона відповіла, що досить, після чого чоловік зажадав терміново видати йому 20 тисяч гривень (2,5 тисячі доларів), в іншому випадку пообіцявши проломити співбесідниці голову.

«Дівчина настільки була шокована цією заявою, що навіть не подумала, яким чином злочинець збирається здійснити задумане: від чоловіка її відділяла перегородка, зброї або кийка він не продемонстрував», - відзначили в МВС. Отримавши гроші грабіжник зник. Підозрюваний був затриманий в той же день, ним виявився 34-річний житель міста, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

Співробітники карного розшуку з'ясували, що частину отриманих грошей він роздав перехожим на вулиці, а решту віддав родичам. За даними слідства, чоловік вимагав грошей і у касирів інших банків, однак ті до його прохань не прислухались. Як повідомляється, на руках підозрюваного фломастером були написані різні фрази, зокрема: «Спасибі, якщо вам це не дорого». Все його тіло, як стверджують слідчі, було розмальовано червоним кольором, а на грудях намальований знак нескінченності. Сам підозрюваний заявив крім іншого, що «він є час».

При затриманні він поводився неадекватно, віддавав міліціонерам різні накази і стверджував, що вони «підуть під трибунал» (у зв'язку з чим для його затримання було викликано підкріплення). В даний час чоловік доставлений на обстеження в республіканську психіатричну лікарню. Про це пише Лента.Ру.