Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 19 квітня 2013 р.

Італієць забив священика за погану проповідь

Італієць, який звинувачується у вбивстві католицького священика, побивши його до смерті, заявив, що на злочин його спровокували погані проповіді священика, передає агентство ANSA. 33-річний безробітний Антоніо Інкандела (Antonio Incandela) заарештований за звинуваченням у вбивстві, 17 квітня заявив поліції, що не зміг терпіти проповідь священика Мікеле Ді Стефано (Michele Di Stefano), яка здалася йому низькопробною. За це він побив літнього священика.

Інкандела також сказав, що він не мав намір убити священика, а тільки хотів «дати йому урок», але не розрахував свої сили і забив некрасномовного сільського падре насмерть. Інцидент стався 27 лютого в невеликому селищі Уммарі на західному узбережжі Сицилії, поблизу Трапані. Мікеле Ді Стефано, захоплений вбивцею під час сну, був забитий на смерть рукояткою мотики.
Італієць забив священика за погану проповідь
Антоніо Інкандела не тільки вбив, але й пограбував священика. Він був затриманий, коли спробував використовувати банківську кредитну картку священика в банкоматі, сказали представники поліції. Розслідування триває. Не виключено, що свідчення вбивці вигадані ним з метою применшити свою провину.