Четвер, 25 квітня 2013 р.

Антіохійський Патріарх шукає способи порятунку брата

Вперше після викрадення свого рідного брата митрополита Алеппського Павла Блаженніший Патріарх Великого Граду Антіохії й усього Сходу Іоан Χ з'явився на публіці. Він наніс візит Сиро-яковитському Патріарху для того, щоб обговорити існуючу ситуацію. На зустрічі, що відбулася в Лівані, що має підкреслити мирний характер спільного існування двох Церков, обидва Патріарха висловили стурбованість у зв'язку з тим, що, незважаючи на прикладені зусилля, митрополити досі не на волі, і закликали світову громадськість посилити тиск, щоб домогтися благополучного результату.

На фотографіях, опублікованих порталом dogma.gr, православний Антіохійський Патріарх Іоан виглядає явно пригніченим, оскільки для нього в цій справі, крім іншого, присутній і людський аспект, пов'язаний з порятунком рідного брата. Втомившись від постійних помилкових повідомлень про звільнення ієрархів, високопоставлені представники Сиро-яковитського Патріархату повідомили, що єдине, що їм відомо на даний момент, це те, що митрополити живі. 

Антіохійський Патріарх шукає способи порятунку брата
«Ми не знаємо, чого хочуть викрадачі. Вони не вимагали у нас грошей і, більше того, навіть не вийшли з нами на контакт. Ми перебуваємо в очікуванні », заявив порталу dogma.gr митрополит з Лівану. Велику частину інформації представники Сиро-яковитської Церкви черпають від інших ієрархів в Туреччині, які спілкуються з урядом Ердогану. Але жодних контактів на вищому рівні поки не було. Зараз дуже важкий час для всіх, оскільки минає день за днем, а новин немає.