Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 16 квітня 2013 р.

Греки знову блокують дорогу на Афон

Як повідомляє репортер інтернет-пректу "Помісна Церква" з посиланнями на грецькі ЗМІ, Жителі Халкідікі, незадоволені будівництвом золотодобувних копалень (які, на їх думку, небезпечні для здоров'я місцевих жителів), на знак протесту вкотре перекрили дорогу на Святу Гору Афон.Члени самопроголошеного «Демократичного уряду Іеріссоса» встановили на дорогах барикади і на своєму сайті оголосили, що закривають проїзд до вечора неділі 14 апреля.

При цьому, на відміну від попередньої повної блокади Святої Гори з 18 по 20 січня, цього разу вони два рази на день з 9.00 до10.00 та з 18.00 до 19.00 відкривають проїзд для транспорту.  Як розвиватимуться події надалі поки не ясно, але грецькі ЗМІ не виключають імовірності того, що блокада продовжиться.

Греки знову блокують дорогу на Афон
Священний Кінот Святої Гори Афон прийняв рішення про організацію додаткового поромного рейсу в порт Піргадікья. Якщо перекриття доріг продовжиться, найближчим часом буде прийнято рішення про перенесення поромного сполучення зі Святою Горою з Урануполіса і Іеріссоса в порти Піргадікья, Ормос Панагіас або Стратон.