Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 17 квітня 2013 р.

Бійка проти церкви: поламали паркан і побили дитину

У Києві вечірня молитва поблизу місця, де будують католицький храм, переросла у сутички, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. Конфлікт на одному з подвір'їв Оболоні триває з 2004 року. Мешканці багатоповерхівок протестують проти будівництва римо-католицької церкви на їхній території, зокрема на дитячому майданчику.

Ввечері у середу, 17 квітня, все почалося з мирного зібрання двох сторін конфлікту. Однак трохи пізніше люди взялися валити зелений паркан, що огороджував будівельний майданчик. На часі достеменно невідомо, що саме спровокувало киян до таких агресивних дій. Правоохоронці, ймовірно, не очікували такої активності. На місці конфлікту їх було з десяток і вони просто не змогли стримати натовп.

Як стало відомо. під час повалення паркану постраждала маленька дівчинка. Їй викликали "швидку". Також були повалені дерева. Під час сутичок біля будівельного майданчику храму зібралося близько тисячі людей. Правоохоронці почали стягувати підкріплення. Коли найбільш активні мешканці остаточно повалили паркан, противники будівництва зустріли цю подію оплесками. Вони запевняють, що будівництво - незаконне.