Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 29 квітня 2013 р.

В УГКЦ вийшов перший номер часопису «ДивенСвіт»

Побачив світ перший номер друкованого молодіжного часопису «ДивенСвіт». Нове видання адресоване передусім старшій категорії молодих людей, «в житті яких на місце дещо безтурботній та емоційній юності приходить дорослість із новими завданнями та викликами», інформують у Департаменті інформації УГКЦ. Сорок вісім сторінок кольорового часопису присвячено цінностям у житті молодої людини. «Адже вміти правильно їх розставити та дотримуватися в повсякденному житті визначеного пріоритету – непросте завдання, яке, однак, необхідно виконати, щоб прожити життя, наповнене справжньою цінністю.

На кожну з цінностей редакція журналу спробувала подивитися через призму контрасту, різних кутів зору. Таким чином читачі зможуть віднайти себе у різних життєвих ситуаціях, поглянути на них збоку та зробити власні висновки», – йдеться у повідомленні.

«У цьому журналі ми спробували розглянути лише декілька цінностей, які, проте, наявні в житті більшості людей. Ми пропонуємо не універсальні правила, які не можна змінювати, а лише роздуми про їх важливість і певну шкалу пріоритетів», – зазначив голова Комісії у справах молоді УГКЦ отець Ростислав Пендюк.

Зазначимо, що журнал «ДивенСвіт» є продовженням однойменного сайту для молоді, створеного у 2010 році Комісією у справах молоді УГКЦ.