Вівторок, 30 квітня 2013 р.

Архієпископ Нестор служив у колишньому храмі УАПЦ

28 квітня 2013 року, у 6-ту неділю Великого посту, Вербну неділю, коли Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Вхід Господній у Єрусалим, високопресвященний Нестор (Писик), архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Збаразьке благочиння. На запрошення прот. Іоана Лесика, колишнього Тернопільского обласного благочиного Української Автокефальної Православної Церкви, владика очолив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова с. Зарубинці Збаразького району.  

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Іоан Лесик та прот. Борис Леськів. В цей недільний день, древній храм був наповнений великою кількістю прихожан, особливо приємно було бачити серед парафіян велику кількість дітей. Після заамвонної молитви архієпископ Нестор у співслужінні духовенства благословив і освятив вербу, яку віруючі цього дня принесли до храму.

Після освячення високопреосвященнійший владика звернувся до присутніх із повчальним словом, у котрому наголосив на важливості щирого покаяння. По завершенні Богослужіння отець Іоан подякував Його Високопреосвященству за очолену молитву. Завершилося Богослужіння єлеопомазанням усіх прихожан храму. 

Максим Герасимюк
прес-служба Тернопільської єпархії