Вівторок, 23 квітня 2013 р.

Віце-прем’єр-міністр зустрівся з Патріархом Філаретом

22 квітня ц.р. Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко зустрівся з Предстоятелем Української православної церкви Київського патріархату, Патріархом Філаретом (Денисенко). Основним предметом зустрічі стало обговорення запланованих у липні поточного року святкувань з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі. Йшлося, зокрема, про заходи, що організовуватимуться на державному рівні.

У цьому контексті Віце-прем’єр-міністр поінформував Патріарха Філарета про ухвалене на сьогоднішньому засіданні Уряду розпорядження Кабінету Міністрів «Про внесення змін до плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі». «Принципово важливо, щоб відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі слугувало об’єднанню українського суспільства, налагодженню конструктивного державно-релігійного та міжконфесійного діалогу», – зазначив Костянтин Грищенко.

Віце-прем’єр-міністр К. Грищенко зустрівся з Патріархом Філаретом
Обговорювалися також актуальні питання державно-церковної взаємодії та співпраці з Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. У зустрічі взяли також участь Міністр культури Л.Новохатько та Радник Президента України – керівник головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України Ю.Богуцький.