Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 6 квітня 2013 р.

Варфоломій прийняв Предстоятеля Грецької Церкви. Фото

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква» з посиланням на інформацію Вселенської Патріархії, можливість обмінятися думками з актуальних соціальних і релігійних питань між Вселенським Патріархом Варфоломієм та Предстоятелем Елладської Православної Церкви, Блаженішим Ієронімом з’явилась цього тижня. Архієпископ Афін відвідав центр Православ’я у Фанарі з другої половини дня четверга до обіду п'ятниці.

У п'ятницю вранці архієпископ Ієронім очолив богослужіння Божій Матері, що особливим чином відзначається в церкві Богоматері Влахернської. Під час богослужінь, а також в неформальній обстановці, два Предстоятелі обмінювались привітаннями з нагоди зустрічі.

Його Всесвятість Патріарх Варфоломій подякував Архієпископу Греції за візит зауваживши, що хоча такі візити відбуваються систематично, тим не менше, дуже важливо підтримувати та розвивати братські, гармонійні відносини у єдиній Церкві. Вселенський Патріарх високо оцінив соціальну чутливість Архієпископа Ієроніма та його благодійну роботу задля полегшення становища знедолених людей у важкі части, які настали для грецького народу. Після привітальної промови Його Все святість благословив Владиці Ієроніму самому благословити численний натовп паломників зі Стамбулу, Греції та інших країн, які прибули в це історичне місце прославити Богоматір та запастися святою водою.

У свою чергу Архієпископ Афінський висловив сердечну подяку Патріарху за постійний інтерес і любов Вселенської Церкви до Церкви Греції. Блаженніший Ієронім від імені всього грецького народу запевнив, що греки котрі нині переживають значну кризу, завжди відчувають батьківську підтримку з боку Константинопольського Патріархату.