Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 11 квітня 2013 р.

Єпископ Афанасій очолив службу Благовіщення

7 квітня 2013 року, в неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, в день святого Благовіщення Пресвятої Богородиці, преосвященний Афанасій, єпископ Харківський і Полтавський УАПЦ, очолив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі с. Куликове. Цього дня його преосвященству співслужили: секретар єпархіального управління ігумен Антоній (Бондарець), протоієрей Григорій Ганзій, ієрей Герман Риндін та протодиякон Олександр Горай.  

Під час богослужіння сповідалася та прийняла святе причастя Тіла й Крові Христових значна частина вірян. Також було виставленно для поклоніння давню ікону «Благовіщення Пресвятої Богородиці» з особистого іконостасу Владики Афанасія. Свого часу, за молитвами єпископа Афанасія перед цією іконою, із хворого хлопчика вийшов біс, а невдовзі й хвора нога дитини стала здоровою.

Після літургії було відслужено молебень з акафістом до Пресвятої Богородиці та водосвяттям, а владика Афанасій окропив усіх свяченою водою. Потім під спів церковного хору: «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святе воскресіння Твоє славимо» всі присутні поклонилися Хресту Господньому та іконі Пресвятої Богородиці «Благовіщення».