Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 1 квітня 2013 р.

Відновлено ікону Богоматері у храмі Її Різдва столиці

Київський Храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці УАПЦ, що у Святошинському районі столичного м. Києва поповнився новою Святинею – дивовижним Образом Божої Матері. Кілька років тому, до храму хтось із мешканців прилеглих будинків приніс дуже понищений Образ, риза з якого буда вирвана, а зображення на Іконі було занедбане. Образ знаходився у вівтарі, поруч з Жертовником.

Як зауважують священики храму, від Образу поширювалось особливе тепло та благодать. Ікона наче притягувала, кликала до себе. Відреставрувати Образ було доручено майстру-прихожанину, члену Церковної Громади, Петру Єгоровичу Шерстобитову. Як зазначає майстер, працював він з особливою легкістю та натхненням. До другої Неділі Посту робота була завершена.

Відновлено ікону Богоматері у храмі Її Різдва столиці 
Після Божественної Літургії, присутні на ній прихожани стали свідками та учасниками Чину Посвячення цього дивовижного Образу. Після закінчення відправи, довгою чергою стояли люди, з щирим бажанням прикластись до Святині та почерпнути всещедру Богоматеринську Благодать від Неї.