субота, 27 квітня 2013 р.

Іларія перепостригли в Никона та призначили намісником

Як повідомляє репортер інтернет-пректу "Помісна Церква" з посиланням на єпархіальну прес-службу,  цими днями з благословення  Івано-Франківського  митрополита УПЦ КП Іоасафа (Василиківа),  ієромонаха Никона (Бандуровича), насельника Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря, було призначений намісником Свято-Благовіщенського Голинського чоловічого монастиря. Приставляння нового намісника відбулося 18 квітня, а вже 21 квітня, у п'яту неділю Великого посту, ієромонах Никон очолив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському храмі монастиря. 

Нагадаємо, що  в четверту седмицю Великого Посту в Манявському монастирі було звершено чернечий постриг над ієреєм Іваном Бандуровичем (Архимандритом Іларієм), який у новому постригу тепер одержав уже своє третє ім'я - Никон. Чернець Никон -  відомий раніше, як служитель  т.зв. "Автономної православної церкви США"  у сані архімандрита. Раніше засвідчував свою приналежність то до "автономної американської", то до Української Автокефальної Православної Церкви". Хоча консисторія Івано-Франківської єпархії УАПЦ цей факт категорично заперечує.


Отець Никон відомий гучними скандалами в пресі, зокрема тим, що свого часу подав позов на видання Івано-Франківський «Репортер» та вимагав 200 тис. грн. за моральні збитки насенені йому ., але , привернувши до себе чимало зайвої уваги.