Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

субота, 6 квітня 2013 р.

Мінська конференція до 1700-річчя Міланського едикту

4 квітня в конференц-залі Мінського єпархіального управління відбулося засідання оргкомітету з підготовки до святкування 1025-річчя Хрещення Русі, яке очолив Патріарший екзарх всієї Білорусі митрополит Мінський і Слуцький Філарет, повідомляє офіційний сайт Білоруського екзархату. 1025-річчя Хрещення Русі буде масштабно відзначатися в столицях трьох східнослов`янських держав. Підготовкою до них на міжнародному рівні займається Церковно-громадський комітет, перше засідання якого очолить 27 березня Патріарх Кирил.  

Білоруська сторона за підтримки Національної академії наук готує міжнародну конференцію «Хрещення Русі в долі народів Росії, Білорусі, України: історія, сучасність, майбутнє». На форум будуть запрошені представники церковної та світської історичної науки, громадські діячі, письменники з Білорусі, Росії, України, Польщі та країн Балтії.
У Мінську провели конференцію до 1700-річчя Міланського едикту
У Мінську під відкритим небом буде звершена Літургія, приурочена до дня пам`яті святого рівноапостольного князя Володимира. Протягом року в Білорусі будуть проводитися круглі столи, фестивалі духовної музики, тематичні виставки, просвітницькі та благодійні акції, присвячені 1025-річчю Хрещення Русі.