Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 14 квітня 2013 р.

Духовну кризу в УГКЦ долають футболом

Як пише інтернет-видання «Острів Галичина», тисячі мешканців Прикарпаття потерпають від духовної кризи. Наркоманія, безробіття, масове пияцтво та самогоноваріння, тисячі дітей, покинутих заробітчанами на перестарілих батьків, злидні. Пенсіонери вмирають від нестачі елементарних ліків. В області шириться епідемія самогубств. З життям покінчують вже не тільки приречені дорослі люди, але навіть діти та підлітки.

В такий час, Івано-Франківська єпархія УГКЦ мобілізовує свої ресурси на... організацію футбольного турніру для 45 команд. Змагання благословив Володимир (Війтишин), архиєпископ і митрополит Івано-Франківський, і проводяться вони начебто у рамках святкування 1025-ліття Хрещення Русі-України. Учасниками турніру стали команди семінаристів, священиків, мирян і парафіяльної молоді УГКЦ Івано-Франківської архиєпархії.

Духовну кризу в УГКЦ долають футболом
Цікаво, що футбольний турнір проводиться за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського центру здоров'я населення «Спорт для всіх».