Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 19 квітня 2013 р.

Показали кулю, якою продірявили обличчя монахині

У католицьких черниць під час конфлікту за землю у Києві таки стріляли, запевнили священики. У п'ятницю, 19 квітня, вони продемонстрували фотографії кулі, яку під час операції вилучили з обличчя пораненої черниці, громадянки Польщі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. У медичній довідці вказано, що її травма - кульове поранення. Тому служителі просять міліцію ретельно це розслідувати. Нагадаємо, цього тижня на столичній Оболоні сталися сутички навколо запланованого ще у 2004-му будівництва католицького храму. Місцеві виступають проти його спорудження, запевняючи, що воно - незаконне.

"Ми хочемо, щоб там був сквер. Ми не хочемо ніякого будівництва", - каже жителька Оболоні Тетяна Ханенко. Парафіяни у свою чергу показують усі дозвільні документи на ділянку та роботи. Проте, щоб дійти згоди й уникнути подальших конфліктів, католики запросили активістів на переговори.

Водночас священики нагадали, що їхня громада також має права, і, якщо буде треба, то боронитимуть їх у суді. Наразі будівництво призупинено. "Заборони будівництва, як такої немає, тільки є наша добра воля призупинення, щоб дальше не форсувати події неприємні, які відбуваються", - пояснив настоятель парафії Святого Франциска з Ассізі на Оболоні отець Франциск Ботвіна.