Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Єпископ Агапіт постриг в ченці Антонія та Феодосія

Як повідомляє репортер інтернет-проекту «Помісна Церква» з посиланням на прес-службу Києво-Михайлівського Золотоверхого монастиря, сьогодні двоє насельників монастиря протоієрей Роман Фірлей та послушник Іван Ляхович стали перед намісником обителі єпископом Агапітом із проханням: «Бажаємо життя постового, преосвященнійший владико!» Бажання доброї справи, тим більше корисної для християнського життя — угодна Богові річ, а тому й звершився чернечий постриг в Михайлівському соборі у цей вечір.

Отець Роман Фірлей вже певний час молиться і трудиться разом із братією монастиря. Владика Агапіт призначив його на послух економа. При постригу намісник назвав його Антонієм на честь видатного святого преподобного Антонія Печерського, руських ченців начальника.

Послушник Іван Ляхович виконує обов’язки лавочника в монастирі. Зараз він є аспірантом в нашій духовній школі. Сьогодні він сподобився отримати чернече ім’я на честь преподобного Феодосія Печерського. Так склалося, що новопострижені ченці поєдналися не лише спільним днем постригу, але спільними подвигами їх небесних покровителів.

Владика Агапіт у своєму слові до нових братій монастиря закликав ієромонаха Антонія та монаха Феодосія до щирої молитви і самовідданої праці на славу Божу та на розбудову Михайлівського Золотоверхого монастиря, який став для нових ченців домом.

Щиро вітаємо нових насельників обителі з прийняттям постригу і просимо їх святих молитов.


Більше фото дивіться на сайті...