Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 15 квітня 2013 р.

У Львові відбулися реколекції для дружин священиків

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу Львівської архиєпархі УГКЦ, у суботу, 13 квітня 2013 року, в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35) відбулися одноденні великопісні реколекції для дружин священнослужителів Львівської митрополії. Духовна віднова розпочалася з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський.  

У своєму слові Митрополит закликав дбати про духовний стан та скріплюватися у вірі. «Ніхто з людей не може залишатися на якомусь попередньо зайнятому духовному місці. Течія світу, напади злих духів і тривоги невпорядкованих пристрастей відносять нас назад, коли ми не гребемо духовними веслами вперед, прямуючи до Бога», ─ зазначив проповідник. Владика Ігор наголосив, що необхідно терпеливо прямувати до вдосконалення: «Християни подібні до сирого дерева, кинутого у вогонь, яке спершу не бажає горіти, з якого виходить вода, яке парує та висушується, і лише згодом його огортає полум’я й воно загоряється. Заглядаймо часто у свою душу й просімо Господа та наших ближніх, щоб допомагали нам в її очищенні, не гніваючись на прикрі слова чи незгоду з нашими поглядами».

У Львові відбулися реколекції для дружин священиків
Реколекційні науки проводив ієромонах Ігор Колісник, ЧНІ, протоігумен Львівської провінції Згромадження редемптористів. Він акцентував на важливості пам'ятати про віру під час звичайних, щоденних життєвих ситуацій, які вимагають великої витривалості й терпеливості. Додамо, що в тоді як матері слухали духовні науки, з дітьми працювали аніматори з парафії Святих Володимира і Ольги (вул. Симоненка, 5а ). Нагадаємо, що цю духовну віднову організувала Комісія у справах євангелізації Львівської архиєпархії УГКЦ.