Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 5 квітня 2013 р.

Київська Митрополія УПЦ МП завела собі сайт

У всесвітній мережі з’явився ще один інтернет-ресурс — новий сайт Київської Митрополії УПЦ МП. Декілька місяців клірики та парафіяни працювали над його розробкою. Було проаналізовано багато інтернет-ресурсів православної тематики. Проводились опитування серед священиків і парафіян. Усім ставились питання стосовно того, яким би вони хотіли бачити сайт однієї з найбільших єпархій Православної Церкви? Сайт виконаний у традиційних кольорах Митрополії.

Священики знайдуть тут новини церковного життя, документи Митрополії, публікації Київської духовної академії та семінарії, отримають доступ до унікальних джерел бібліотеки, поставлять питання і отримають відповіді на них. Миряни зможуть ознайомитись з анонсами подій, цікавими фактами з історії Православ'я, дізнатися про визначні храми, монастирі, знайти їх опис, історію та фотографії. Слово Пастиря зміцнить віру, а цитати Блаженнішого Митрополита Володимира змусять замислитися про вічне.

Особливої уваги при розробці сайту було приділено питанню відкритості Церкви для кожного. Розділ «Митрополія в обличчях» розкаже про кожного кліріка Митрополії, надасть повну та вичерпну інформацію про людину, яка вирішила присвятити своє життя служінню Господу Богу нашому Ісусу Христу. Той, хто не так часто відвідує храми, але в кого виникають питання про віру та життя Церкви, можливо, саме на сайті отримає ті відповіді, які допоможуть прийти до Віри і Бога.