Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 3 квітня 2013 р.

Споримо? $10 тисяч тому, хто спростує Книгу Буття

Американський креаціоніст дасть 10 тисяч доларів людині, яка спростує події Книги Буття, що стосуються походження світу і людини. З його слів, аргументи "мають бути об'єктивними, достовірними, надійними і підтвердженими фактами". Процес надання доказів має відбуватися в присутності судді, помічника шерифа і стенографа, повідомляє лондонська газета Guardian. "Вони (еволюціоністи) недурні люди і повинні добре розуміти, що у них немає наукових доказів, які можна пред'явити в залі суду", - говорить доктор кінеозіології (науки про рух тварин і людини) Джозеф Мастропауло.

Він викладає біомеханіку та фізіологію в Університеті штату Каліфорнія протягом 25 років. З його слів, "у Всесвіті немає нічого, що еволюціонує: все руйнується, все рухається у зворотному напрямку", передають Вести.Ru.

Наводяться правила процесу: 1. Прихильник небуквального тлумачення Книги Буття депонує судді $ 10 тис. 2. Прихильник буквального тлумачення Джозеф Мастропауло депонує судді $ 10 тис. 3. Якщо прихильник небуквального тлумачення Книги Буття доведе, що наука суперечить буквальному тлумаченню Книги Буття, він отримує винагороду $ 20 тис. 4. Якщо прихильник буквального тлумачення Книги Буття доведе, що наука підтримує буквальне тлумачення Книги Буття, він отримує винагороду $ 20 тис. 5. Докази мають бути науковими, тобто об'єктивними, достовірними, надійними і підтвердженими фактами. 6. Перевага доказів веде до перемоги. 7. В кінці процесу суддя видає стороні-переможниці обидва чека. 8. Суддя - верховний суддя в суді. 9. Процес проходить в судовому залі. 10. Судові витрати покриває сторона-переможець.