Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 8 квітня 2013 р.

Архієпископ Нестор відвідав Збаразьке благочиння

7 квітня 2013 року, у 3-тю неділю Великого посту, Хрестопоклонну, коли Свята Православна Церква відзначає велике двунадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький відвідав із архіпастирським візитом Збаразьке благочиння. На запрошення Вишнівецького благочинного прот. Святослава Швеця владика Нестор звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Старий Вишнівець Збаразького району.

При вході в храм першими свого архіпастиря зустріли наймолодші прихожани храму, котрі привітали владику віршами та букетом квітів. Цього недільного дня древній храм був наповнений прихожанами. Слід зазначити, що за Божественною літургією Велика кількість парафіян, з нагоди свята, прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої. Після заамвонної молитви владика традиційно виголосив проповідь.

Виголосивши проповідь архієпископ Нестор разом із отцем Святославом вклонилися Животворчому Хресту, після чого відслужили молебень до Пресвятої Богородиці. Після молебню Його Високопреосвященство помазував усіх святим єлеєм. По завершенні Богослужіння отець Святослав подякував високопреосвященнійшому владиці за візитацію та архіпастирську молитву за всіх жителів с. Старий Вишнівець. У свою чергу владика Нестор подякував отцю-настоятелю за запрошення та закликав на всіх Боже благословення.  

Максим Герасимюк,
прес-служба Тернопільської єпархії