Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 17 квітня 2013 р.

Єпископи Вселенського Патріархату висловили співчуття

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на Релігійно-інформаційної служби України, 16 квітня 2013 року ієрархи Української Православної Церкви в США (Константинопольський Патріархат) висловили свій жаль з приводу теракту, який був вчинений  у Бостоні під час щорічного традиційного марафонського бігу. «Ми висловлюємо наші найщиріші співчуття членам сімей трьох жертв, чиї життя були забрані безглуздими і безрезультатними діями боягузливих людей.

Ми підносимо свої молитви за постраждалих, які повільно виліковуються від фізичних травм, але також і психологічних, емоційних і навіть духовних. Нехай наш Бог – який є Любов – обіймає їх всіх теплом свого Духа, який допомагатиме їм не втрачати надії і віри, що життя знову стане кращим. Можливо, воно ніколи не буде вже таким як було, але Бог Любові буде навчати їх, як впоратися з ситуацією».  

За словами православних єпископів Америки для українців, під час цих жахливих подій трапляються і позитивні моменти, коли люди об’єднуються для допомоги один одному: «Як неймовірно приємно бачити так багато людей, які поспішають на допомогу тим, хто страждає».

Єпископи Вселенського Патріархату висловили співчуття
«Від імені духовенства та вірних нашої святої Української Православної Церкви в США, ми висловлюємо свою любов і солідарність з тими, хто страждає і помер. А також із тими, хто став більшим від себе самого, допомагаючи ближнім. Можливо, терор має більше позитивний ефект, ніж негативний, на який сподівались ті, хто його замислив...», -–підсумували своє звернення Митрополит Антоній та єпископ Даниїл.  

Нагадаємо, 15 квітня під час Бостонського марафону пролунало два вибухи з інтервалом в 12 секунд. Вибухові пристрої, як вдалося з'ясувати експертам в ході розслідування, були виготовлені з побутових скороварок. Поранення отримали 176 осіб, кілька десятків перебувають у критичному стані. Серед жертв теракту – 8-річний хлопчик і 29-річна жінка – громадяни США, третій – громадянин Китаю, який навчався в США.