Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 18 квітня 2013 р.

Винний у побитті священика хотів втекти, почувши вирок

Сумський суд засудив до трьох років позбавлення волі чоловіка, який побив настоятеля Троїцького собору УПЦ МП отця Трифілія. Як повідомив співробітник сектора зв’язків з громадськістю УМВС України у Сумській області Андрій Корчака, засуджений Семен Міхно є одним з двох братів, що брали участь у побитті священика. Суд визнав Семена Міхно винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 статті 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю або винятковим цинізмом, скоєне групою осіб із застосуванням предмету, спеціально пристосованого і заздалегідь заготовленого для завдання тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Як повідомили у міліції, після оголошення вироку засуджений спробував втекти з будівлі суду. Коли один з представників внутрішніх військ, спробував одягти наручники, то С. Міхно відштовхнув його і вибіг із зали судових засідань. З третього поверху будівлі засуджений встиг добігти до першого, але попереджені співробітники спецпідрозділу міліції "Грифон" на першому поверсі закрили вхід до суду і затримали підсудного.

Нагадаємо, розслідування даної справи велося з 2011 року, в ході його на адресу священика прозвучали резонансні звинувачення, а потім настоятель був убитий. Брат Семена - Олександр Міхно знаходиться в розшуку у зв’язку з тим, що зник під час судового слідства. Крім того, міліція вважає, що Олександр Міхно, можливо, причетний до вбивства отця Трифілія, яке сталося у грудні 2012 року.