Вівторок, 2 квітня 2013 р.

Запорізьких паламарів засудили до 15 років

Трьох запорізьких паламарів визнали винними у вибуху, який прогримів у Свято-Покровському храмі, повідомляє Яків Носков. Засідання суду відбулося у вівторок, 2 квітня. Антон Харитонов і Євген Федорченко були засуджені до 15 років ув'язнення, Сергій Дьомін отримав 14 років. Суддя дуже довго зачитував вирок, і вже на середині стало зрозуміло, що виправдувального вироку не буде.

Тож завершення читання вироку засудженні сприйняли доволі байдуже. Також суд задовольнив вимоги міської ради щодо відшкодування завданих збитків церкві. Компенсація постраждалим склала 205 тис. грн.

Нагадаємо, 28 липня 2010 року в Свято-Покровському храмі Запоріжжя вибухнув саморобний пристрій. В результаті постраждало дев'ять осіб, літня черниця померла в лікарні. Невдовзі були затримані троє підозрюваних - паламар Євген, колишній паламар Антон та його брат Сергій. Незважаючи на те, що експертизи доводили факт тиску на затриманих, сторона обвинувачення запевняє, що зібрані під час досудового слідства докази доводять провину чоловіків.