Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 7 травня 2013 р.

Митрополита привезли до Януковича за 10 тисяч баксів

Священнослужитель, який провів великодню службу для Президента Віктора Януковича в Херсонесі, вирушив до Києва спеціальним рейсом, який коштував приблизно 10 тисяч доларів, повідомив журналіст 5 каналу Андрій Ковальов. Зокрема саму службу для глави держави проводили митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар та керуючий справами УПЦ МП митрополит Бориспільський Антоній (Паканич). Вже після богослужіння в Севастополі владика Антоній повинен був терміново опинитися в Києві.

За словами журналіста, для нього спеціально орендували літак Cessna 525 з аеродрому Бельбек в Жуляни. Як виявилося, він належить авіакомпанії ТОВ Аеро - чартер, яка організовує VIP перельоти.

"Зокрема точно відомо, що її клієнти Добкін, Кернес, Богатирьова. За скромними підрахунками, такий переліт для владики коштував 10 тисяч доларів. Цікаво, який спонсор так щедро заплатив за спецрейс для владики? А, може, це гроші з церковної казни?" - написав Ковальов на своїй сторінці в Facebook.

Митрополита привезли до Януковича за 10 тисяч баксів
Нагадаємо, охорона Віктора Янукович у ніч на неділю, 5 травня, не пустила частину віруючих на пасхальну службу у Володимирському соборі в Херсонесі. А сам Президент постояв на святковій службі не більше години.