Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 31 травня 2013 р.

Зроблено пожертву в $30 тис. для місії в Україні

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на джерела в митрополії УПЦ США (Константинопольський Патрірахат), пані Ірена Щерба, парафіянка храму Покрова Пресвятої Богородиці у Філадельфії, штат Пенсільванія, нещодавно відвідала Центр митрополії, де в присутності Високопреосвященнішого Митрополита Антонія і Ольги Коффі, члена Ради митрополії, вручила єпископу Даниїлу, голові консисторії УПЦ в США два чеки на суму $ 30 000, призначені для двох служінь церкви - $ 20 000 на програму допомоги дитячим будинкам і $ 10 000 до Загального фонду УПЦ в США, який надає підтримку численним проектам з розширення церковної діяльності.

Відповідаючи на щедрий подарунок пані Щерби, єпископ Данило висловив подяку від імені членів консисторії Церкви і заявив: «Ваш пожертва для нас - справжнє благословення. Мені важко навіть сказати, скільки добрих справ буде зроблено за рахунок коштів, якими Ви сьогодні поділилися з Церквою. Через кілька днів Місіонерська група студентів коледжу відправиться в українські дитячі будинки для того, щоб прийняти участь в житті невинних, але важко хворих дітей. Завдяки Вашій щедрості, Ви будете частиною цієї місії ... "

"Як і безліч церков сьогодні, ми боримося за виживання після економічної криза 2008 року," продовжив єпископ.

Зробила пожертву в $30 тис. для місії в Україні
"... Церкві в цілому та парафіям на місцевому рівні було нанесенно важкий удар, велика кількість людей втратили роботу, що також відбивається на здатності наших віруючих повністю фінансувати місіонерське служіння Української Православної Церкви США. Проте, віруючі знаходять способи стримати свої обіцянки продовжувати надавати підтримку служіння Христа серед тих, кого торкнулося Слово Боже в наших парафіях. Ви - один з таких прикладів самовідданості, і ми вдячні Вам за це ... "

Пані Щерба відповіла наступне: '' Я дивлюся на моє життя, і я думаю: коли я збираюся запропонувати свою підтримку Церкви, якщо не зараз? Я знаю, це промисел Божий, тому що я не змогла б це зробити сама ... Бог був зі мною упродовж усього шляху, показуючи мені, що Він завжди присутній у моєму житті. Прийшов час поділитися чим можу з Господом через служіння Його Церкви ... " 

 Коли я збираюся запропонувати свою підтримку Церкви, якщо не зараз? 
Благодійний візит пані Щерба в Центр митрополії Української Православної Церкви США завершила офіційна зустріч з митрополитом Антонієм, під час якої Його Високопреосвященство подякував їй за внесок і подарували пам'ятний подарунок.