Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 12 травня 2013 р.

«Православні громадяни Салонік» проти содомітів

14 і 15 червня в Салоніках 2-й рік поспіль пройде гей-парад. Девіз цьогорічного заходу: "Вільні духом, вільні тілом". Гей-парад в північній столиці Греції вписується в міжнародну концепцію відкритості і видимості людей, готових доводити своє право на незалежну від думки суспільства сексуальну ідентичність. До речі, влада Салонік, зокрема мер Янніс Бутаріс, не тільки не опиралися проведенню параду сексменшин, але навпаки всіляко підтримували дане починання. Минулого року Бутаріс особисто виступав перед людьми, які зібралися на параді, чим викликав невдоволення ортодоксальних верств суспільства і безліч насмішок на свою адресу.

У цьому році головним супротивником "гей-безсоромності" виступає товариство «Православні громадяни Салонік», які на дані момент зібрали 19 тисяч підписів від людей, не згодних з заходом. Нагадаємо, що гей-паради в Афінах проводяться регулярно, починаючи з 2005 року.

«Православні громадяни Салонік» проти содомітів
Звичайно, далеко не всі раді цьому явищу. Так, одне з останніх маніфестацій зустріло на своєму шляху активістів з Хрісі Авгі - затятих поборників традиційної моралі. Мабуть для того, щоб схилити геїв на гетеросексуальну бік, члени ХА закидали колону яйцями.

Для прикладу: у Росії проведення гей-парадів заборонили строком на 100 років. Таким чином, перше хода сексменшин може відбутися в Москві десь у 2112. У Києві гей падрад відбудеться 25 травня 2013 року.