Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

пʼятниця, 10 травня 2013 р.

Американці більше довіряють Тому Хенксу, ніж Обамі

За даними опитування журналу Reader's Digest, американці більше довіряють акторам, ніж політикам, пише для італійського видання La Stampa Паоло Мастроліллі. "Кому б ви могли довірити керування країною? Американці не сумніваються: Тому Хенксу. За ним ідуть Сандра Баллок, Дензел Вашингтон і Меріл Стріп. Президент Обама опинився лише на 65-му місці в опитуванні, проведеному журналом Reader's Digest. Лідером зі світу політиків стала перша леді Мішель", - пише видання.
Том Хенкс - православний християнин, відомий в Голлівуді своїм інтересом до історичних тем і вважається одним із найбільш освічених акторів Голлівуду. Він також є активним парафіянином у громаді в підпорядкуванні Вселенського Патріарха Варфоломія.

"Reader's Digest провів своє дослідження в кінці січня цього року, опитавши 1009 осіб. Учасники опитування мали назвати найнадійнішу людину, ґрунтуючись на рисах її характеру, таланті, моральних і лідерських якостях, а також чесності. Як з'ясувалося, американці найбільше довіряють тим, хто їм близький у повсякденному житті: їхні лікарі, духовні наставники, вчителі їхніх дітей", - зазначає автор статті.

"Переходячи до більш впізнаваних осіб, перевага віддавалася акторам, телеведучим, але не політикам. Судячи з опитування, американці виявилися людьми практичними і такими, що тверезо мислять. Політики подобаються їм менше, ніж актори, поети і навіть їхні дружини, але це вже нікого не дивує", - пише автор статті.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного на початку квітня, 13% жителів США вважають президента Барака Обаму антихристом, а 28% вірять у світову змову.