Вівторок, 14 травня 2013 р.

Вселенський Патріарх прийме участь в урочистостях

Вселенський Варфоломій візьме участь в урочистостях з нагоди 1700-ліття проголошення Міланського едикту, згідног якого християни отримали свободу віросповідання. Святкування  пройдуть 15-16 травня в Мілані, повідомило в неділю агентство KAI. "Це буде унікальна історична подія - Мілан відвідає релігійний лідер, який є духовним лідером Православної Церкви", - сказав представник Міланській архиєпархії монсеньйор Давид Мілані. Патріарх Варфоломій I прибуде до Міланського аеропорту 14 травня, де його зустріне архієпископ Міланський кардинал Анджело Скола. Наступного дня православний ієрарх очолить богослужіння в одному з найстаріших храмів міста - Санта-Марія-Подонна, який був побудований в 871 році, а в 2012 році був подарований католиками православним. 

У другій половині дня в Королівському палаці Патріарх і кардинал будуть разом читати уривок з Євангелія від Іоана та скажуть проповіді. Варфоломій та кардинал Скола 16 травня будуть спільно головувати на спільному богослужінні в базиліці святого Амвросія Медіоланського, якого шанують святим як католики, так і православні. 

Вселенський Патріарх прийме участь в Міланських урочистостях
Під час візиту до Мілану Вселенського патріарха його буде супроводжувати секретар Папської ради зі сприяння християнській єдності єпископ Брайан Фаррелл.

Нагадаємо, нещодавно у турецьку поліцію надійшли відомості про підготовлюваний замах на Константинопольського Патріарха Варфоломія.