Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 14 травня 2013 р.

Київські місіонери перемиють кісточки професору Осипову

Сьогодні, 14 травня Київський апологетичний Центр при Синодальному відділі у справах молоді УПЦ (МП) збере столичних місіонерів для прояснення ситуації, що склалася навколо професора Московської духовної академії РПЦ Олексія Осипова, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

"Зараз в мережі поширюється багато інформації про те, що нібито відомий і шанований богослов, що наставив на шлях православ'я не одну душу, нібито єретик. Це, звичайно цілком можливий сценарій. Взяти, наприклад, Орігена. Вже неодноразово в історії Православної Церкви траплялося "горе від розуму", - так звані світочі богослов'я ставали єретиками ".

Перш ніж поставити клеймо "і почати полювання на відьом в Православній Церкві", місіонери закликають "безсторонньо і чесно розібратися, в чому полягає суть так званих єресей професора Осипова, який до цих пір, до речі, викладає богословські дисципліни в духовних школах РПЦ, з благословення священноначалія ".

Київські місіонери перемиють кісточки професору Осипову
Зустріч відбудеться у столичному Архангело-Михайлівському Звіринецькому монастирі о 19 ,00 за адресою: вул. Мічуріна, 22. Тел. 093814 23 14