Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

неділя, 5 травня 2013 р.

Пасхальне послання Преосвященного єпископа Іоана

Пасха! Господня Пасха!
Цей День – Його створив Господь!
Радіймо і веселімося в Нім!
(Стих Великодній)

Після Голгофи – Воскресіння!

Щоби лишень не придумувало пекло, які б лише засоби не використовувало, але Христос наш Ісус Спаситель був і є правдивим Богом, Він був і є: Дорогою, Правдою і Життям, тому пекло і пекельник були приречене ними і переможеними! Христос устав з мертвих у всій Своїй велечі і силі. Встав Переможцем назавжди, прирікши зло на ганьбу, а злочинця диявола на участь звитяжного у Всесвіті…

Пасха – перехід. Тоді, у давнину, Бог оминав ті житла, де одвірки були помащені кров’ю жертвенного ягняти, як про це наказав Господь через Мойсея. Два тисячоліття оминає караюча Господня рука житла наші, наші земні життя, бо на одвірках наших доль жертвенна Голгофська Кров Агнця-Спасителя. Через те ми грішні і не вмираємо, бо викуплені, омиті Кров’ю Спасителя та звільнені від провини гріховної, спасенні Господньою викупною Жертвою!

Пасхальне послання Преосвященного єпископа Іоана (Швеця)
Друге значення «Пасхи» - це перехід людей від смерті до життя, від землі до Неба. Як важливо для нас людей, що маємо щастя жити земним життям сьогодні усвідомлювати це, вірити спасителю, ставати свідками Його Спасительної Жертви та Божественного Воскресіння. Ми спасенні, ми врятовані, а пекло переможене і смерті немає! У Небі чекає віру нашу, надію і земну любов вічний Великдень, нескінченна Пасха і Сам переможець пекла, смерті та гріха, Христос Бог, що Воскрес!

Постараймося щиро, якщо ми християни, послідовники Воскреслого Господа на землі, не соромити Його своїми неправдами та беззаконнями Христос очікує від нас богоподібності, добра і честі врятованих Голгофою, Погребінням та Воскресінням нашого Спасителя В цьому – багатство наше, щасливість земна і вічна та нагорода нескінченна від Воскреслого Христа і Бога!

Цей День нам Господь Вишній Дав,
Це День Святий, Великий!
Христос Спаситель, з мертвих встав
Царствує нам на віки.

Милістю Божою,
із щирими Пасхальними поздоровленнями та побажаннями:

+ Єпископ ІОАН (Швець).

Пасха Господня 2013 рік.