Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 29 травня 2013 р.

Сміляни рішуче засудили узаконення сексуальних збочень

У суботу 25 травня представники всіх християнських громад вийшли у центр Сміли, щоби висловити свій рішучий протест проти законопроекту №2342, який планувалося розглянути у Верховній Раді з метою легалізації гомосексуалізму в нашій державі. Серед тих, хто вийшов з протестом, було чимало молодих жінок з маленькими дітьми – символом материнства, яке намагаються підмінити одностатевими шлюбами та впровадженням не менш небезпечної «ювенальної юстиції».

Учасники акції вітали виступ благочинного Смілянського округу УПЦ МП протоієрея Петра Дмитрука, який першим вийшов зі своїм словом до учасників акції. Він підкреслив, що будь-які намагання узаконити содомські гріхи є викликом Богові проти природи людства, людського єства та продовження людського роду, а це загрожує невідворотнім покаранням Божим, як це вже було в біблійній історії.  

Один з ораторів із занепокоєнням говорив про те, що в деяких школах вже відкрито дискутують тему "кохання" між хлопцями, готуючи в такий спосіб хитку дитячу психологію до прийняття ідей, закладених в ганебний законопроект. Він закликав сказати рішуче "ні!" подібного роду "педагогічним експериментам".Разом з отцем Петром на головну площу міста прийшли представники православного духовенства, керівники інших християнських громад, віряни, місцеве козацтво. Учасники акції одноголосно прийняли звернення до Президента, Верховної Ради України не допустити перетворення нашої побожної держави на "рай" для содомитів і статєвих збоченців.