Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 21 травня 2013 р.

Патріарх Кирило нагадав про гріховність содомії

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило (Гундяєв) заявив, що Російська православна церква завжди буде наполягати на гріховності одностатевих союзів. "Якщо люди обирають такий стиль життя, це їхнє право, але відповідальність Церкви - сказати, що це гріх перед Богом", - заявив патріарх у вівторок у Москві на зустрічі з генсеком Ради Європи Турбйорном Ягландом. За словами патріарха, Російську православну церкву турбує те, що "вперше за всю історію людського роду гріх виправдовується за допомогою закону".

Патріарх повідомив генсеку Ради Європи, що в Російській православній церкві були "дуже зворушені" тим, як мільйони французів виступили проти законопроекту про легалізацію одностатевих союзів, і були "шоковані тим, що думки цих мільйонів ніхто не почув, і кількома голосами у Сенаті такий закон був прийнятий".

Нагадаємо, цими днями в Росії 23-річний юнак з Волгограда під час вечірки з друзями зазнав тортур і був убитий після того, як зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації, повідомили російські слідчі, що зазвичай рідко пов'язують вбивства з гомофобією. За підозрою у причетності до нападу поліція затримала 22-річного друга жертви і колишнього ув'язненого, якому зараз 27 років. Вони били його. Вставляли пивні пляшки в анальний отвір. Намагалися його спалити. І, зрештою, розбили голову важким каменем, пишуть Томас Гроув і Стів Гуттерман для Reuters.