Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 14 травня 2013 р.

Благодійна пастирська акція «Поважай старість»

13 травня 2013 р. Молодіжний відділ Кіровоградської єпархії УПЦ Московського Патріархату, разом з активом Молодіжки Спасо-Преображенського собору організували і провели в місцевому Будинку престарілих «Милосердний самарянин» благодійну акцію під назвою «Поважай старість». На початку зустрічі протоієрей Андрій Бобрик розповів літнім людям про свято Воскресіння Христового, значення цієї події у житті кожної людини, а також, про традиції зв’язані із Пасхою.

Після цього священик Андрій привітав усіх присутніх з Днем Перемоги, який нещодавно відзначався нашою державою і побажав здоров’я, терпіння, щастя і миру душі. Далі почалася вистава під назвою «Пасхальне яйце», підготовлена і представлена православною молоддю міста. Костюми для цього дійства були підготовлені самими учасниками, які поставили своєю метою в художній формі розповісти літнім людям про історію становлення свята Пасхи в перші віки християнства.

У кінці зустрічі кожному з присутніх були вручені пасхальні яйця і паски. Після закінчення зустрічі насельники Будинку престарілих «Милосердний самарянин» щиро подякували духовенству і православній молоді за проведення такої яскравої акції. Молоді люди не мали мільйонів щоб допомогти матеріально, але вони мають серця, які наповнені добром і співчуттям і саме для того молодь прийшла до одиноких людей щоб подарувати частинку свого серця, а саме – увагу, теплоту, людяність і справжню християнську любов.