Середа, 1 травня 2013 р.

Єпископ Іоан (Швець) очолив відправу Вербної неділі

Сонце від ранку таке ясне, променисте, що земля розквила від нього після тривалої та виснажливої зими та холоду видається раєм. Київський рай на просторах столичної Борщагівки. І народ довкола Православних Храмів по-особливому святковий, щасливий, радісний! Лунає богослужбовий спів, який визначає мету сьогоднішнього народного зібрання до Храмів: «Про Загальне Воскресіння, перед Своїми Страстями нас запевняючи, Ти з мертвих воскресив Єси Лазаря, Христе Боже!»

Прийшов народ, щоб удостовіритись, запевнитись у правді про «Загальне Воскресіння!» усіх людей земних. Для цього і визначене це святкування серед весни, перед Великоднем, щоб запевнити світ, усіх нас в істині «Загального Воскресіння». А символом його, символом нашої віри у загальне Воскресіння є ця верба, принесення на благословення і освячення.

Віття ожиле і руках людських посеред Свята Входу Господнього до Єрусалиму. І верба в руках людей, очі сяючі радістю і щасливістю; святковість неперевершена – безнастанно взивають:» Осанна з Неба» Благословен, хто йде в ім’я Господнє!»

Увазі відвідувачів інтернет-проекту "Помісна Церква" фоторепортаж освячення верби на Свято Входу Господнього у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Борщагівці, столичного Києва.