Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 1 травня 2013 р.

Єпископ Симеон радить брати відпустку на два тижні

Як повідомляє репортер інтернет-проекту "Помісна Церква" з посиланням на прес-службу єпархії, 29 квітня в медіа центрі «Дніпро-пост» відбулася прес-конференція Преосвященного Симеона, єпископа Дніпропетровського та Криворізького УПЦ Київського Патріархату на тему «В Україні завершується Великий Піст і святкується Великдень»

Виступаючи перед журналістами, серед іншого Владика Симеон зауважив: " Сьогодні розпочався цикл страсних богослужінь і закінчиться він Великою суботою. Великий піст закінчується в суботу, але Церква додає ще одну седмицю через велике свято Входу Господнього в Єрусалим, щоб можна було згадати страждання Ісуса Христа на Землі. У зв'язку з цим, за церковним традиціям ми служимо особливі богослужіння в цей тиждень.

Кожен день приурочений великим подіям, пов'язаним з часткою життя Ісуса Христа. Якщо є можливість, потрібно в ці дні відвідати церковні богослужіння. Ви відчуєте велику силу і енергію, які вони несуть. Я б радив кожному православному віруючому брати два тижні відпустки і ходити на богослужіння Страсного тижня і першого тижня після Великодня. Після Великодня ми теж радіємо воскреслому Христу цілий Світлий тиждень.

Єпископ Симеон радить вірянам брати відпустку на два тижні
Коли віруючий говіє і готується, то Великдень для нього стає дійсно світлим святом. Багато під час посту відмовляються від перегляду різних передач і шоу. Радує, що суспільство вміє співпереживати і готуватися до дня святої Пасхи. У цей тиждень у кожному храмі щодня проходять богослужіння.

У будь-який час, коли б ви не зайшли до церкви, це вже буде велика справа для вашої душі. Я бажаю, щоб Господь допомагав нам у цю Страсну седмицю, зміцнював і давав душевного настрою для зустрічі Великодня. Я закликаю всіх до покаяння в ці дні.