Вівторок, 14 травня 2013 р.

Подано заявку на проведення гей-параду в Києві

Організаційний комітет гей-форуму Київ-Прайд 2013 подав заявку у мерію на проведення маршу 25 травня. Водночас сьогодні біля будівлі КМДА відбувся протест проти проведення гей-параду. У мерії повідомили, що на даний момент дата і час проведення зазначеної акції не узгоджені у зв'язку з великою кількістю запланованих масових акцій у Києві. Кількість учасників маршу в заявці не повідомляється. Сьогодні ж біля будівлі КМДА близько 150 осіб взяли участь в акції проти Маршу рівності у рамках гей-форуму Київ-Прайд 2013. Учасники акції вважають, що гомосексуалізм "руйнує моральний фундамент нації і призведе до демографічної катастрофи".

Президент Всеукраїнського союзу громадських організацій Україна для життя Марина Кравченко повідомила, що мітингувальники передали до мерії підписи 11,4 тисячі українців із вимогою скасувати гей-парад. Раніше у вівторок подібна акція відбулася біля будівлі Верховної Ради.

Нагадаємо, що у Києві на 25 травня у рамках Київ-Прайда2013 запланована публічна правозахисна акція Марш рівності із вимогами забезпечити рівні права і можливості для сексменшин.