Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 4 червня 2013 р.

Митрополит Михаїл застеріг батьків від алкоголізму. Відео

Власний приклад дорослих у добрих і поганих учинках дітей. На цьому загострив увагу вірних митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл (Зінкевич) під час проповіді, виголошеної на завершення недільної Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці обласного центру. Оскільки напередодні проходили випускні вечори, владика проілюстрував думку так: «Ви споюєте своїх синів і дочок, гадаючи, що влаштовуєте для них велике свято випускного. Батьки сидять збоку, дітям наливають – і хочуть, щоб не було алкоголізму, щоб не шкодило це їхньому здоров’ю, та бажають щасливого майбутнього своїм дітям. Де логіка вашої віри як християн?» – запитав вірних архієрей. 

Подібну поведінку людей владика порівняв із вірою в Ісуса Христа й одночасним ігноруванням Його волі. Засудивши таку позицію, архіпастир попередив про наслідки. «Дитина не збагне: це не можна, а тут наливають; кажуть, що так не правильно, а самі роблять. А дитина хоче бачити приклад, з вас приклад!»

На завершення високопреосвященний закликав: «Якщо ви християни – живіть по-християнськи. Якщо ви бажаєте своїм дітям здоров’я та щастя – пропагуйте їм здоровий спосіб життя своїм прикладом».


Більше інформації про життя єпархії дивіться на сайті pravoslavia.volyn.ua