Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 11 червня 2013 р.

Росіяни каратимуть своїх активних гомосексуалістів

У вівторок, 11 червня, Держдума РФ прийняла в третьому, остаточному, читанні закон про штрафи за пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків серед неповнолітніх. За його прийняття проголосували 436 депутатів, один утримався. Закон вносить зміни до федерального закону Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров'ю та розвитку, й до окремих законодавчих актів Росії.

Відповідно до законопроекту, за "розповсюдження інформації, спрямованої на формування у неповнолітніх нетрадиційних сексуальних установок, привабливості нетрадиційних сексуальних стосунків, спотвореного уявлення про соціальну рівноцінність традиційних і нетрадиційних сексуальних стосунків або нав'язування інформації про нетрадиційні сексуальні стосунки, що викликають інтерес до таких стосунків" вводиться штраф для громадян до 4-5 тис. рублів.

Для посадових осіб ця сума виявиться більшою в 10 разів, а для юридичних - штраф може досягати 1 млн рублів. При цьому, як наголошується в документі, штрафи будуть збільшуватися, якщо в пропаганді задіяні ЗМІ або інтернет.

Крім того, в той же день Держдума в другому і відразу третьому читаннях закон про введення кримінальної відповідальності за дії, що ображають почуття вірян, з максимальним покаранням до трьох років позбавлення волі.

Згідно з новим законом, за публічні дії, що виражають неповагу до суспільства і вчинені з метою образи релігійних почуттів вірян, в тому числі у місцях релігійного шанування, богослужіння та проведення інших релігійних обрядів, передбачається покарання до трьох років позбавлення волі. Також у вигляді санкцій встановлені штрафи до 500 тисяч рублів, обов'язкові та виправні роботи.

Крім того, посилене покарання за незаконне перешкоджання діяльності релігійних організацій або проведення релігійних обрядів та церемоній. Штраф підвищений з 80 тисяч до 300 тисяч рублів, зберігається санкція у вигляді арешту на строк до трьох місяців.