Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 10 червня 2013 р.

Владика Нифонт уже почав говорити та їсти

Керуючий Волинською єпархією УПЦ митрополит Волинський і Луцький Нифонт (Солодуха) вже кілька днів перебуває в реанімації. Завдяки молитвам, його самопочуття покращилося. За здоров’я владики моляться у храмах області. Божественна Літургія за здоров`я владики була звершена і в Мілані під час робочого візиту до Італії, із благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого митрополита Володимира.  

Сьогодні зранку журналісти зателефонували до голови інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрея Валентина Марчука, щоб довідатися про стан здоров’я владики Нифонта.  

- Дякувати Богові, самопочуття владики покращилося, хоча медикийого стан характеризують як стабільно тяжкий. Владика почав говорити, їсти. Тобто, спостерігається динаміка на покращення, – розповів отець Валентин.  

Владика Ніфонт почав говорити і їсти
Нагадаємо також, що днями митрополит Луцький і Волинський Михаїл (Зінкевич) з УПЦ КП, відправив молебень за здоров’я свого колеги- конкурента - митрополита Нифонта, керуючого Волинською єпархією Московського Патріархату. Після богослужіння високопреосвященний Михаїл зазначив, що продовжить прохати Всевишнього за швидке одужання митрополита Нифонта, і як головуючий на цей час у Волинській раді Церков, закликає християн різних конфесій чинити так само, молитися за недужого архієрея, пам’ятаючи слова апостола Павла: «Носіть тягарі один одного і так здійсните закон Христа» (Гал. 6:2).