Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 6 червня 2013 р.

Австралієць Аллан Міллер проголосив себе Ісусом

В Австралії колишній IT-спеціаліст Алан Джон Міллер стверджує, що він реінкарнація Ісуса і навіть пам'ятає, як його розіп'яли на хресті. Новий "Син Божий" активно збирає навколо себе послідовників і тим самим викликає стурбованість з боку священнослужителів, повідомляє Sky News. Австралієць стверджує, що після розп'яття він потрапив в інший світ, де зустрівся з Платоном, Сократом, Папами Римськими і президентами. Він також стверджує, що пам'ятає як творив чудеса.

"Я воскресив цілий ряд людей, в тому числі мого друга Лазаря, який, як відомо, згадується в Біблії", - каже колишній комп'ютерник. Алан Джон Міллер або ЕйДжей заснував релігійний рух, відомий як "Божественна істина". Він проводить семінари неподалік від свого будинку, а також подорожує світом, збираючи послідовників. На своїх доповідях він навчає людей розмовляти з Богом. Десятки його послідовників купують нерухомість в штаті Квінсленд, щоб бути ближче до свого Вчителя.

Австралієць проголосив себе Ісусом і збирає послідовників
Водночас, критики невтішно відгукуються про нового "Сина Божого", але його семінари відвідує по 150 людей за раз, і ця цифра зростає. Наприклад, 39-річна мешканка Британії Луїза Фавер залишила кар'єру невролога і переїхала до Австралії, щоб бути ближче до Вчителя.